Výhodne ponuky pre firmy a pražiarov:


foto 18

Naša spoločnosť je založená na myšlienke transparentnosti a priateľstiev. Preto sme otvorení spolupráci aj s inými pražiarmi a nadšencami, ktorí sa zaujímajú o toto umenie. V celom kontexte vieme zabezpečiť nielen predaj zeleného kávovníkového zrna, ale vieme poskytnúť aj poradenstvo pri nákupe technológií či postupe praženia.

POŠLEME VÁM AKTUÁLNY PONUKOVÝ LIST ZELENÉHO KÁVOVNÍKOVÉHO ZRNA. STAČÍ NÁM DAŤ VAŠE KONTAKTNÉ ÚDAJE.

Oldřich Holiš ( Zavolajte mi: +421 907 516 116 )

 


PONUKA PRE GASTRO


foto 19

Každý dobrý podnikateľ vie, že v úspešnom biznise rozhodujú maličkosti. A častokrát malá káva rozhodne, či sa váš zákazník vráti. A práve preto sme naše služby posunuli na vyššiu úroveň. Pomôžeme vám vybrať tú správnu kávu, spoľahlivý kávovar a takisto zaškolíme váš personál, aby od vás ľudia odchádzali spokojní.

 

 

 


PONUKA PRE KANCELÁRIE


foto 20Úspešnú firmu tvoria šťastní zamestnanci. A to sú takí, čo si môžu vychutnať párkrát za deň naozaj dobrú kávu a nabrať novú energiu. Ak aj vy chcete pre svojich ľudí len to najlepšie, máme pre vás kávu, ktorá ulahodí aj tomu najnáročnejšiemu kávičkárovi. Ponúkame vám tú najkvalitnejšiu kávu, špičkové kávovary a profesionálne poradenstvo.

 

 

 


VAŠA VLASTNÁ ZNAČKA KÁVY


Buďte výnimfoto 21očný! Pripravte pre svojich klientov vlastnú značku kávy.Náš pražiar vám vytvorí zmes kávovníkových zŕn presne podľa vašej chuti. Samozrejmosťou je takisto technologické zabezpečenie, zaškolenie personálu a veľa ďalších výhod.

 

 

 

 


PORADENSTVO A SERVIS


foto 23

Jedna z najhorších správ, aké môžete vo firme počuť je „Nefunguje kávovar!“.


Pomôžeme vám vyhnúť sa katastrofe. Pravidelným servisom a odborným dohľadom predídem vážnejším poruchám.A keď už by sa aj niečo stalo, vaše problémy vyriešime rýchlo a bez problémov.

 

 


POTREBUJETE PORADIŤ ? Napíšte nám ...


Vyberte tému pomoci: *

 

 


back

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info