ZĽAVA - BRAZIL ESTATE CALIFORNIA 2KG

ZĽAVA - BRAZIL ESTATE CALIFORNIA 2KG

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

NEW BEANS FRIENDS COLLECTION

Chuťový profil kávy: tmavá čokoláda, maslová sladkosť, škorica, ibištek, ovocná chuť slivky, zelené jablko, sušené hrozienka, bobule červeného hrozna

34 € s DPH

45,38 € s DPH Zľava 11,38 €

Forma kávy:

Dostupnosť: Skladom

PRÍBEH FARMÁRKY:

Farmárka Flavia Saldanha Rodrigues absolvovala štúdium na Agronomickej fakulte ESALQ-USP a patrila medzi 4 najlepšie študentky univerzity. Na univerzite sa stretla aj so svojím manželom Luizom Rodriguesom a tam sa začal písať krásny príbeh lásky a vášne pre kávu. V roku 2004 prevzala mladá rodina Rodriguesovcov riadenie storočného sídla, farmy California. Po 15 rokoch tvrdej práce je farma California Estates známa celosvetovo. Farma je situovaná v oblasti Parana, časť Norte Pioneiro, v meste Jacarezinho na južnej hranici pásma obratníka tropického Kozorožca.

FARMA:

Prémiová káva priamo od farmárov. Farma Capricornio Coffees je hlavným exportérom špeciálnych káv z kávového pásma Kozorožca. Unikátny región produkuje vysokokvalitné kávy druhu Arabica v subtropickom pásme so štyrmi veľmi dobre stanovenými sezónami, kde obdobie zrenia čerešní prechádza veľkými teplotnými rozdielmi medzi dňom a nocou.

Estate kávy sú od členov projektu štyri ročné obdobia z rôznych geografických území. Farmári dostávajú podporu od Capricornio poľnohospodárskeho tímu v zmysle dobrej poľnohospodárskej činnosti. Pridanou hodnotou tvrdej práce farmárov je zameranie sa na produkciu špeciálnych káv udržateľnou cestou.

■ Odroda: Estate Fazenda California.

■ Druh kávovníka: Arabica.

■ Lot: California.

■ Veľkosť zrna: 16 / 18 up.

■ Cuping skóre: 85 b.

■ Farmár: Flavia Saldanha Rodrigues.

■ Farma: California / 1100 m.n.m.

■ Parcela: California.

■ Spôsob zberu: Picking.

■ Spracovanie: Pulped Natural.

■ Balené: V ochrannej atmosfére.

■ Krajina pôvodu: Brazília.

■ Výrobca: EuroCoffee s.r.o., Trnavská cesta č.813, 926 01 Sereď

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info