Káva - BRAZIL BOUTIQUE ETHIOPIA 1KG

Káva - BRAZIL BOUTIQUE ETHIOPIA 1KG

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NEW BEANS FRIENDS COLLECTION

Chuťový profil kávy: melasa, javorový sirup, krémová, lieskový orech, mandle, citrus, pomaranč, škorica, citrón, mliečna čokoláda, slad

25,90 € s DPH

Obsah balenia:

Forma kávy:

Dostupnosť: Skladom

POPIS PRODUKTU:

Prémiová káva priamo od farmárov. Farma Capricornio Coffees je hlavným exportérom špeciálnych káv z kávového pásma Kozorožca. Unikátny región produkuje vysokokvalitné kávy druhu Arabica v subtropickom pásme so štyrmi veľmi dobre stanovenými sezónami, kde obdobie zrenia čerešní prechádza veľkými teplotnými rozdielmi medzi dňom a nocou.

Estate kávy sú od členov projektu štyri ročné obdobia z rôznych geografických území. Farmári dostávajú podporu od Capricornio poľnohospodárskeho tímu v zmysle dobrej poľnohospodárskej činnosti. Pridanou hodnotou tvrdej práce farmárov je zameranie sa na produkciu špeciálnych káv udržateľnou cestou.

PRÍBEH FARMÁRA:

Na univerzite sa stretol aj so svojou manželkou Flaviou Rodrigues a tam sa začal písať krásny príbeh lásky a vášne pre kávu. V roku 2004 prevzala mladá rodina Rodriguesovcov riadenie storočného sídla, farmy California. Po 15 rokoch tvrdej práce je farma California Estates známa celosvetovo. Farma je situovaná v oblasti Parana, časť Norte Pioneiro, v meste Jacarezinho na južnej hranici pásma obratníka tropického Kozorožca.

Odroda: Boutique process Ethiopia.

Druh kávovníka: Arabica.

■ Lot: Mundo Novo.

■ Veľkosť zrna: 16 / 18 up.

■ Cuping skóre: 88,25 b.

Farmár: Luiz Roberto Saldanha Rodrigues.

■ Farma: California / 1100 m.n.m.

■ Parcela: California.

■ Spôsob zberu: Picking.

Spracovanie: Fermentation.

■ Balené: V ochrannej atmosfére.

■ Krajina pôvodu: Brazília.

■ Výrobca: EuroCoffee s.r.o., Trnavská cesta č.813, 926 01 Sereď

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info